Pastırmalı ve peynirli bir Whopper, King's Beef veya diğer lezzetli ikramlardan hoşlanıyorsanız, Burger King tam size göre. Ürün yelpazesinde ayrıca buğday ve soya bazlı sığır eti ikameleri içeren Kansas City Chiefs Burger gibi et alternatifli burgerler de bulunmaktadır. Bir Burger King kuponu ile siparişinizde indirim sağlayabilirsiniz. Burger King kuponlarını bizden ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Burgerking kuponları nasıl kullanılmalıdır?

  • Bizden bir kupon seçtikten sonra, kodu yazdırabilirsiniz.

  • Veya indirim kodunu mağazada göstermek için akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

  • Burger King uygulamasını kullanıyorsanız, kupon kodunu kasada uygulamada gösterebilirsiniz.

  • Teslimat hizmetini kullanmak istiyorsanız, Burger King kuponunu panoya kaydedin.

  • İstediğiniz ürünleri Burger King web mağazasındaki alışveriş sepetine yerleştirin.

  • Kupon kodunuzu sipariş işlemi sırasında ödeme yöntemlerine ekleyebilirsiniz.

Burger King hakkında ilginç bilgiler

Burger King, merkezi Florida'da bulunan bir fast food restoran zinciridir. Restoranlar çoğunlukla franchise ortakları tarafından işletilmektedir. Şirket 1954 yılında David Edgerton ve James McLamore tarafından kurulmuştur. İki kurucunun ilk restoranının adı Insta-Burger King idi. Başlangıçta sığır eti ızgarada pişiriliyor, patates kızartması ve taze malzemelerle servis ediliyordu. 1957 yılında ABD'de ilk Whopper satıldı. Kurucular 1961 yılında franchise haklarını satın aldı. Bu, şirketin dünya çapında genişlemesini sağladı. Burger King 1975'ten beri Avrupa'da faaliyet göstermektedir ve Burger King'e göre dünya çapında her gün yaklaşık 11 milyon kişi fast-food restoranlarını ziyaret etmektedir (2023 itibariyle). En sık Whopper adı verilen büyük hamburger sipariş edilmektedir.

Sıkça sorulan sorular

Burger King'de Payback puanı toplayabilir miyim?

Evet, Burger King'de de Payback puanları toplayabilirsiniz. Harcadığınız her 2 Euro için bir Payback puanı alırsınız. Buna ek olarak, bazen ekstra puanlı Burger King kuponları da mevcuttur. 200 puan topladıktan sonra, bunları ödüllerle değiştirebilirsiniz. 

Burger King kuponları tüm mağazalar için geçerli midir?

Çoğu kupon tüm mağazalarda kullanılabilir. Ancak, indirimin hangi Burger King mağazalarında geçerli olduğunu görmek için kodun kullanım koşullarını kontrol etmelisiniz. Mağaza yöneticileri, bir indirim promosyonuna katılıp katılmayacağınıza kendileri karar verebilir. Bu nedenle, bir promosyon kodunun her Burger King restoranında kabul edilmemesi mümkündür. Burger King teslimat hizmetini kullanıyorsanız, kupon kullanmak için BK uygulamasını kullanmanız gerekir.

Burger King kuponları teslimat hizmeti için de geçerli midir?

Bazen Burger King kuponları teslimat hizmeti için kullanılabilir. Burger King kuponlarının PDF çıktısını almanıza gerek yoktur. Burger King web sitesinde istediğiniz ürünleri seçin, alışveriş sepetine yerleştirin ve kasaya gidin. Sipariş işlemi sırasında ödeme yöntemini seçtiğinizde, metin alanına indirim kodunuzu girin. Siparişinizi tamamladığınızda indirim, satın alma toplamından düşülecektir. 

Ayrıca BK uygulamasında teslimat hizmeti için kupon kullanabilirsiniz. Ardından yukarıda açıklandığı gibi devam edin. Lütfen önce teslimat hizmetinin bölgenizde mevcut olup olmadığını kontrol edin. Bunu yapmak için "Teslimat hizmeti" bölümüne adresinizi girin. Daha sonra size teslimatın mümkün olup olmadığı gösterilecektir. 

İpucu: Genellikle Aile Paketi, 2 Kişilik Akşam Yemeği Paketi veya benzeri özel Burger King teklifleri vardır. Bu fırsatlarla tasarruf edebilirsiniz. Bir teklif için genellikle bir Burger King kuponu kullanılabilir. Şu anda hangi kuponların mevcut olduğunu görmek için bizimle kontrol etmek her zaman en iyisidir. 

Teslimat hizmeti için şu anda mevcut Burger King kuponu yoksa, Burger King'in ortaklarına göz atabilirsiniz. Burger King, Lieferando, Doordash, Uber Eats ve Wolt ile işbirliği yapmaktadır. Bu teslimat hizmetlerinde genellikle Burger King teklifleri bulunur, böylece siparişinizden tasarruf edebilirsiniz.

Özel Burger King uygulama kuponları var mı?

Burger King için genellikle yalnızca uygulama kullanıcıları için geçerli olan bir kupon vardır. BK uygulamasını kullanıyorsanız, anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz, böylece yeni promosyonlar gerçekleştiğinde veya güncel kuponlar mevcut olduğunda doğrudan bilgilendirilirsiniz. Uygulama ayrıca hangi restoranların promosyonlara katıldığını da gösterir. Ayrıca favori ürünlerinizi uygulama üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde sipariş edebilir ve evinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Burger King uygulamasını akıllı telefonunuza Burger King web sitesinden bir QR kodu kullanarak indirebilirsiniz. Uygulama ayrıca Google Play'de, App Store'da ve AppGallery'de ücretsiz olarak mevcuttur.

Haber bültenine abone olduğumda Burger King kupon kodu alabilir miyim?

Arada sırada yeni aboneler için bir kupon mevcuttur. Haber bültenine kaydolursanız, yeni ürünler, paketler, promosyonlar ve teklifler hakkında bilgilendirilirsiniz.

Burger King kuponunu arabalı sinemada kullanmak mümkün mü?

Evet, drive-in için indirim kodlarını da kullanabilirsiniz. Kural olarak, çalışan sizden kuponunuzun kodunu isteyecektir. Çoğu durumda, tek yapmanız gereken kupon kodunu dikte etmektir. Ancak, PDF kuponlarını arabalı girişte kullanmak için henüz bir seçenek yoktur. 

Kargo ücretsiz mi?

Kural olarak, teslimat hizmeti ile teslimat ücretsizdir. Ancak, belirli teslimat bölgeleri için bir teslimat ücreti uygulanabilir. Bir restoran da teslimat için ücret alıp almayacağına karar verebilir. Bir teslimat ücreti alınırsa, bu ücret en fazla 3,50 Euro olacaktır. 

Burger King, teslimat hizmeti için Lieferando, Doordash, Uber Eats ve Wolt ile çalışmaktadır. Yakınınızda bir Burger King teslimat hizmeti olup olmadığını görmek için web sitelerini ve Burger King çevrimiçi mağazasını kontrol edebilirsiniz. 

Her zaman bir Burger King kupon kodu yazdırmak zorunda mıyım?

Burger King kupon kodları PDF'sini portalımızdan akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Ardından kodları yazdırıp şubeye götürebilir ya da kasada uygulamadaki indirim kodlarını gösterebilirsiniz. 

En son Burgerking kuponlarını PDF olarak nereden bulabilirim?

Portalımızda her zaman en son Burger King kuponlarını sunuyoruz. Burger King kuponları PDF'sini buradan görüntüleyebilir ve istediğiniz ürünle eşleşen bir kodu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Burger King uygulamasında da özel kuponlar bulabilirsiniz. Burger King web sitesinde yeni kupon kodlarının görüntülenmesi de mümkündür.

King Fırsatları nedir?

King Fırsatları, Burger King teklifleridir. Fırsatlar genellikle sadece kısa bir süre için ve stoklar tükenene kadar geçerlidir. Yeni King Fırsatları Burger King web sitesinde, BK uygulamasında ve haber bülteninde sunulur. 

Çocuklara hediye çeki verilir mi?

Burger King kuponu ile bir hediye alabilirsiniz. Çocuğunuz için bir King Jr. Meal sipariş ederseniz, çocuğunuz fiş olmasa bile bir hediye alacaktır. Her King Jr. Meal bir oyuncakla birlikte gelir. Bir King Jr. Meal her zaman bir ana yemek, bir içecek ve bir garnitürden oluşur. Çocuklar menülerinin hangi ürünlerden oluşacağına kendileri karar verebilirler. Örneğin, bir çocuk patates kızartması ve meyve kaplanı ile birlikte bitki bazlı bir çizburger seçerken, diğeri King nuggets, salata ve alkolsüz içecek seçebilir. İsteyen herkes daha sonra ekstra bir sipariş verebilir.

Burger King'de yeniden kullanılabilir bardaklar var mı?

Ocak 2023'ten itibaren Almanya'daki tüm Burger King restoranlarında yeniden kullanılabilir RECUP bardaklarında dondurma, milkshake ve içecek sipariş edebilirsiniz. Bardak ve kapak başına bir Euro depozito ödersiniz. Bardakları tüm Burger King restoranlarında ve Almanya'daki herhangi bir RECUP satış noktasında iade edebilirsiniz. Bardaklar iyice temizlenir ve tekrar dolaşıma sokulur. Böylece değerli kaynaklar korunur. Ayrıca, yeniden kullanılabilir bardaklar zararlı maddeler ve BPA içermez ve yüzde 100 geri dönüştürülebilir. 

Burger King'in hangi ürünleri sunduğunu nereden görebilirim?

Ürün yelpazesinin tamamını Burger King uygulaması veya Burger King web sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ana sayfadaki "Menü "ye tıkladığınızda promosyon ürünlerinin yanı sıra Beef, King Selection, Chicken, King Snacks, Veggie Kings, Sweet Kings, King Jr. Meal, Drinks ve Dips & Sauces kategorilerindeki ürünleri görebilirsiniz.

BK uygulaması ne gibi avantajlar sunuyor?

Burger King uygulaması ile teslimat hizmetini rahatça kullanabilir ve favorilerinizin evinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Uygulamada, tasarruf etmek için terminallerde ve kasada tarayabileceğiniz kuponlar bulacaksınız. Ayrıca anlık bildirimler aracılığıyla yeni kuponlar, promosyonlar ve teklifler hakkında bilgilendirileceksiniz.

Burger King'de siparişlerim için nasıl ödeme yapabilirim?

Burger King restoranına bağlı olarak PayPal, kredi kartı, Apple Pay, Google Pay veya nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. 

Burger King Facebook'ta var mı?

Evet, Burger King sadece Facebook'ta değil. Fast food zincirini Instagram, TikTok ve YouTube'da da bulabilirsiniz. Burger King sosyal medya sayfalarında yeni teklifler, paketler ve promosyonlar sunar. 

Burger King kupon kodları ne kadar süreyle geçerlidir?

Kuponların geçerliliği kişiden kişiye değişir. İndirim kodlarının kullanım koşullarını buradan görüntüleyebilirsiniz. Diğer şeylerin yanı sıra, ilgili kupon kodunun ne kadar süreyle geçerli olduğunu görebilirsiniz. 

Bir Burg King kuponunu birden fazla kez kullanabilir miyim?

Hayır, kural olarak kuponlar yalnızca tek bir kullanım için geçerlidir. Bir kodu zaten kullandıysanız ve bir sonraki siparişiniz için tekrar kullanmak istiyorsanız, bir hata mesajı görüntülenecektir. İndirim kullanıldıktan sonra, tabiri caizse, süresi dolmuştur. Ancak, her siparişten önce güncel ve farklı bir Burgerking kuponu seçebilirsiniz. Bizimle bir göz atın. Aralarından seçim yapabilmeniz için en son Burger King kuponlarını sunuyoruz.

Burgerking kuponları tüm ürün yelpazesi için geçerli mi?

Bu değişkenlik gösterir. Bazı kodlar tüm Burger King ürünleri için geçerlidir. Genellikle indirim belirli bir ürüne yöneliktir. Her bir kupon kodunun hüküm ve koşulları, kuponun hangi ürünler için geçerli olduğunu belirtir. 

Burger King kuponumu neden kullanamıyorum?

Öncelikle kuponun sipariş etmek istediğiniz ürün için geçerli olup olmadığını kontrol edin. Genellikle bir indirim tüm Burger King ürünleri için geçerli değildir. Ayrıca kupon koşullarında bulacağınız geçerlilik tarihini de kontrol edin. Ayrıca indirimin tüm müşteriler için mi yoksa yalnızca yeni bülten aboneleri, mevcut müşteriler veya yeni müşteriler için mi geçerli olduğunu kontrol edin. Kupon kodunu daha önceki bir siparişinizde kullandıysanız, ikinci kez kullanamazsınız. Bu durumda, listemizden başka bir Burgerking kuponu seçmeniz yeterlidir. 

Burger King'de yeni müşteriler için indirim alabilir miyim?

Arada sırada yeni müşteriler için bir Burger King kuponu mevcuttur. İlk siparişinizi vermeden önce portalımızı ziyaret etmeniz ve yeni müşteriler için bir kuponun mevcut olup olmadığını kontrol etmeniz en iyisidir.