IKEA'nın tarihçesi hakkında

Aslen bir İsveç şirketi olan IKEA, 1943 yılında Ingvar Kamprad tarafından kurulmuştur. Bugün IKEA çok uluslu bir ev mobilyası şirketidir ve merkezi Hollanda'nın Delft kentinde bulunan Stichting INGKA Vakfı'na aittir. IKEA'nın ürün yelpazesinde yaklaşık 12.000 ürün bulunmakta ve yaklaşık 217.000 kişi istihdam edilmektedir. Günümüzde ikea.at gibi online mağazalar da tüm nesiller arasında oldukça popüler.

IKEA çevrimiçi mağazasına göz atın

Sadece IKEA'nın popüler mavi ve sarı alışveriş merkezleri değil, aynı zamanda açıkça düzenlenmiş ikea.at çevrimiçi mağazası da sizi gezinmeye, göz atmaya ve alışveriş yapmaya davet ediyor. Klasik alışveriş tarzını modernle birleştiren bir IKEA katalog uygulaması da var. Bu, müşterinin oturma odası, yatak odası, mutfak, çocuk odası ve banyoda interaktif bir şekilde dolaşmasına ve istediği ürünleri alışveriş sepetine yerleştirmesine olanak tanır - mızmızlanan çocuklar ve ağır alışveriş arabaları olmadan.

Buna ek olarak, ikea.at online mağazası yeni ve mevcut müşterilerini cazip teklifler ve promosyonlarla tekrar tekrar şaşırtıyor. Güncel bilgilerden haberdar olmak için IKEA haber bültenine ücretsiz olarak ve herhangi bir yükümlülük altına girmeden abone olabilirsiniz.


Ikea kuponunuzu nasıl kullanabilirsiniz?

1. İstediğiniz ürünü alışveriş sepetine yerleştirin.


2. Siparişi vermek ve ikea kuponunu kullanmak için ödeme sayfasına devam edin.


3. Sondan bir önceki sipariş adımında, toplam tutarın altında makbuz için bir alan vardır.


Kupon kodunuzu alana girin ve "Kullan" butonuna tıklayın. Kupon değeri daha sonra toplam tutardan düşülecektir.


Her oda için geniş ürün yelpazesi

Müşteriler IKEA mağazalarında gördükleri her şeyi ikea.at online mağazasından da sipariş edebilir ve evlerine rahatça teslim alabilirler. Oturma odası, yatak odası, banyo, mutfak, yemek odası, çocuk odası, bebek odası, ev ofis ve iş yeri, bahçe ve balkon, dekorasyon ve ev aksesuarları, koridor, kiler ve depo, iş yeri ve çamaşır odası için çok çeşitli mobilyalar bulunabilir.

Bu nedenle, IKEA'da birkaç küçük ürünün aranması ve aramanın ardından dolu bir alışveriş sepetiyle son bulması alışılmadık bir durum değildir. IKEA'nın ürün yelpazesi, seçilen binanın döşenmesinde yardımcı olabilecek çeşitli planlamacılarla tamamlanmaktadır.


Ürünler ayrıca Click & Collect aracılığıyla bir IKEA mağazasından 10 TL  karşılığında veya bir IKEA teslim alma istasyonundan 20 TL karşılığında alınabilir. Müşteriler ikea.at adresinden nakit, finansman, Girocard, IKEA Family ödeme kartı, IKEA for Business ödeme kartı, IKEA hediye ve kredi kartı, IKEA kredi kartı, Klarna hesabına satın alma, kredi kartı ve PayPal ile ödeme yapabilirler.