McDonalds kuponları ve indirim kodları

McDonalds'ta çok çeşitli burgerler, tatlılar, salatalar, dondurma ve daha fazlasını bulacaksınız. Bizden güncel bir McDonalds kuponu seçebilir ve yazdırabilirsiniz. McDonalds kuponunu PDF olarak alacaksınız ve siparişinizi verirken gösterebilirsiniz.

McDonalds - popüler fast food zinciri

McDonald kardeşler 1940 yılında Kaliforniya'da McDonalds fast food restoranını kurdular. Sekiz yıl sonra fast food restoranı bir ev ismi haline geldi. Kardeşler hamburger hazırlamanın yeni bir yolu olan Speedee sistemini tanıttılar. Ayrıca self-servise geçtiler. 

İlk McDonald's franchise sahibi, Phoenix, Arizona'da bir şube açan Neil Fox oldu. Onun restoranı Altın Kemerler'e sahip ilk restorandı.  1955 yılında Ray Kroc, McDonald kardeşlerin konseptini devraldı ve o andan itibaren giderek daha fazla restoran açıldı. Başlangıçta ABD'de ve daha sonra ABD dışında. Avrupa'da ilk McDonalds restoranı 1971 yılında Amsterdam'da açıldı. Fast food zinciri, Almanya'nın ilk fast food restoranının Münih'te açıldığı Aralık 1971'den bu yana Almanya'da faaliyet göstermektedir. McDonalds şu anda dünya çapında yaklaşık 65.000 kişiyi istihdam etmektedir (2023 itibariyle). Statista'ya göre, McDonalds'ın 2022 yılında dünya çapında yaklaşık 40.300 restoranı vardı.

McDonalds kuponları PDF nasıl kullanılır?

  • McDonald's kuponlarını PDF olarak farklı şekillerde kullanabilirsiniz:

  • Bir kuponu doğrudan McDonalds uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz. 

  • McDonalds kuponunun çıktısını alın ve bir şubedeki kasada gösterin.

  • Bir McDonalds şubesinde siparişinizi verirken QR kodunu tarayabilirsiniz.

  • McDrive kullanıyorsanız, sipariş verirken kupon kodunu girebilirsiniz.

McDonalds uygulaması aracılığıyla teklifleri toplayın

McDonalds uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilir ve birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Sürekli olarak yeni McDonalds kuponları alacaksınız ve indirim promosyonları sizi bekliyor. Bir McDonalds kupon kodunu uygulamada kullanabilir veya sipariş terminalinde tarayabilirsiniz. Uygulama Google Play'de ve App Store'da ücretsiz olarak mevcuttur.

Sıkça sorulan sorular

McDonalds kuponlarını nerede kullanabilirim?

McDonalds 2023 kuponunu McDonalds uygulamasında kullanabilirsiniz. Aksi takdirde, bir McDonalds kupon kodu Almanya'daki her McDonalds restoranında geçerlidir. Bununla birlikte, tüm Almanya için değil, belirli bir bölge için geçerli olan kuponlar da vardır. 

Bir McDonald's kuponu sadece basılı olarak mı geçerlidir? 

Hayır, McDonalds 2023 kuponu sadece basılı olarak geçerli değildir. Kural olarak, kodu kasada veya terminalde girmek de mümkündür. Ya da uygulamayı kullanabilirsiniz. McDonald's 2023 kuponları orada dijital biçimde mevcuttur. 

Mc Donalds kuponlarını McDrive'da kullanmak mümkün mü?

Evet, McDrive'da bir McDonalds indirim kodu da kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için kuponun çıktısını alabilir ve kasadaki çalışana gösterebilir veya kodu yazdırabilirsiniz. Kupon kodunu uygulamada da kullanabilirsiniz.

McDonalds'ta hangi ürünlerin mevcut olduğunu nereden kontrol edebilirim?

Şu anda hangi ürünlerin mevcut olduğunu görmek için McDonalds web sitesine gidin. "Ürünler" üzerine tıklayın ve bir pencere açılacaktır. Orada örneğin Happy Meal, McMenu, McNuggets & Fingerfood, Breakfast, Drinks ve Desserts kategorilerini göreceksiniz. Örneğin Öne Çıkanlar'a tıkladığınızda Double Hamburger Royal Cheese veya McCrispy gibi burgerleri göreceksiniz. Ayrıca, sadece kısa bir süre için mevcut olan ürünler de ana sayfada gösterilmektedir. 

Yeni kuponlar ve promosyonlar hakkında nasıl bilgi edinebilirim?

Yeni promosyonlar, kuponlar ve tekliflerden haberdar olmak istiyorsanız McDonalds haber bültenine abone olabilirsiniz. Bunu yapmak için McDonalds uygulamasını indirmeniz ve ardından haber bültenine kaydolmanız gerekir. Ayrıca uygulamada anlık bildirimleri de etkinleştirebilirsiniz. Artık yeni kuponlar, teklifler veya yarışmalar olduğunda doğrudan bilgilendirileceksiniz. 

Ayrıca portalımızda her zaman en son McDonalds kuponlarını sunuyoruz. McDonalds'tan hamburger veya diğer ürünleri satın almak istemeden önce sitemize gelin. İstediğiniz ürünlere uygun bir McDonalds kuponu seçin ve siparişinizde indirim kazanın. 

McDonalds 2023 kuponlarının değeri nedir? 

Kuponlar düzenli olarak değiştiğinden, her zaman yeni indirimler bulacaksınız. Genellikle yüzde 50'ye kadar tasarruf edebilirsiniz. İndirim kodları değer olarak değişir. Her zaman bir tasarrufu temsil ederler.

Mc Donalds kuponlarını ekranlar veya otomatlar aracılığıyla siparişler için kullanabilir miyim?

Evet, bu da mümkündür. Siparişinizi bir ekran veya otomattan verirseniz, kodun numara sırasını girebilirsiniz. Başka bir seçenek de QR kodunu taramaktır.

McCafé'de nasıl tasarruf edebilirim?

McDonalds uygulamasını kullanırsanız bonus programına katılabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Para kazanmak için genellikle toplu fırsattan da yararlanabilirsiniz. McCafé'yi düzenli olarak ziyaret ediyorsanız bu faydalı olacaktır. Bu promosyonla, belirli bir miktarda kahve sipariş ettiğinizde ücretsiz bir içecek alırsınız.

McDonalds'ın teslimat hizmeti var mı?

McDonalds halihazırda birçok şehir ve kasabada teslimat hizmeti sunmaktadır. Bölgenizde bir teslimat hizmeti olup olmadığını çevrimiçi mağazadan veya uygulamadan kontrol edebilirsiniz. Teslimat hizmeti sayfasına posta kodunuzu girin. Bölgenizdeki teslimat hizmetleri görüntüleniyorsa, çevrimiçi olarak veya uygulama aracılığıyla sipariş verebilirsiniz. İpucu: Önceden portalımızdaki güncel McDonalds kuponlarına bakın. McDonalds 2023 kuponlarından birini seçin ve siparişinizde indirim kazanın. 

Happy Meal uygulaması nedir?

Happy Meal uygulaması, çocuklar ve tüm aile için dijital bir dünyadır. Uygulama, dijital boyama kitapları ve rol yapma oyunları gibi oyunların yanı sıra öğrenme fırsatları da içerir. Çocuk gelişimi uzmanları ve oyun tasarımcıları ile işbirliği içinde geliştirilmiştir. Happy Meal uygulamasını App Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak akıllı telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

McDonalds bonus programı nedir?

Bonus programına katılırsanız, her siparişte puan toplarsınız. Uygulama üzerinden, McDrive'dan veya bir McDonalds restoranından sipariş vermeniz fark etmez. Katılmak istiyorsanız, McDonalds uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve kaydolun. İlk siparişinizde hoş geldin hediyesi olarak 200 puan alacaksınız. 200 puan karşılığında bir elma cipsi, bir Café Small veya küçük bir porsiyon patates kızartması alacaksınız.

Topladığım puanları McDonalds'ta ödüller için nasıl kullanabilirim?

Puanlarınızı McDonalds'taki ödüller için uygulamada, restoranda veya McDrive'da kullanabilirsiniz. Ödüllerinizi seçin ve akıllı telefonunuzda "Tara "ya tıklayın. QR kodunu restoranda tarayabilirsiniz. McDrive'da sipariş verirseniz ve puanlarınızı bir ödül için kullanmak isterseniz, dört basamaklı kodu girmeniz yeterlidir. McDonalds uygulaması üzerinden sipariş verirseniz, ödül kuponunu siparişinize ekleyin. 

Uygulamayı kullanmak istemiyorsam McDonalds kuponunu nasıl alabilirim?

Kuponların çoğu aslında McDonalds uygulamasında mevcuttur. Ancak, indirim almak için uygulamayı kullanmak zorunda değilsiniz. En son McDonalds kupon kodlarını her zaman portalımızda bulabilirsiniz. Güncel indirim kodları McDonalds web sitesinde de mevcuttur. 

McDonalds Junior Club ne gibi avantajlar sunuyor?

Junior Club aileler ve çocuklar için ücretsizdir. Sürprizler, eğlence, oyunlar ve daha fazlasını sunar. Junior Club'a McDonalds web sitesinden kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra, çocuklarınız her yıl bir doğum günü sürprizi kazanacaktır. Ayrıca kulüp postası ile özel McDonald's kuponları, el işi fikirleri, oyun fikirleri, yarışmalar ve daha fazlasını alacaksınız.


Herhangi bir aile çocuğunun doğum gününü McDonalds'ta kutlayabilir mi?

Evet, bu seçenek tüm aileler için geçerlidir. Rezervasyonu restoranda veya telefonla yapabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli parti temaları vardır. Örneğin, "Mutlu Korsanlar", "Minyonlar" veya "Bibi & Tina" temalı bir orman partisi veya çocuk doğum günü partisi için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca mini parti veya büyük parti arasında seçim yapabilirsiniz. 

Mini parti, bir partinin sonu için uygundur. Örneğin, çocukların doğum günü partisini evde veya yüzme havuzunda kutluyorsanız, küçük konukları daha sonra mini bir parti için McDonald's'a götürebilirsiniz. Bu parti yaklaşık 60 dakika sürer. Çocuklara bir Happy Meal ve bir tatlı verilir. Ayrıca hem doğum günü çocuğuna hem de konuklara hediyeler verilir.

Büyük Parti yaklaşık 90 dakika sürer ve çeşitli etkinlikler içerir. Restorandaki doğum günü köşesi seçilen temaya göre dekore edilir. Ayrıca her çocuk için bir Happy Meal ya da alternatif olarak çocukların kendilerinin hazırlayabileceği hamburgerler vardır. Ayrıca tatlı olarak bir pasta, misafirler ve doğum günü çocuğu için hediyeler de bulunmaktadır. Çocuklarla oyun oynamak için McDonalds çocuk bakımı hizm

eti de mevcuttur.

McDonalds uygulamasında siparişlerim için nasıl ödeme yapabilirim?

Siparişinizi uygulama üzerinden verirseniz, kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Ya da siparişinizi teslim aldığınızda nakit olarak ödeyebilirsiniz.

McDonalds'ı sosyal ağlarda bulabilir miyim?

McDonalds'ı Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube'da bulabilirsiniz. McDonalds'ın sosyal medya sayfalarında yeni teklifler, kuponlar ve yarışmalar hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

McDonalds kuponumu neden kullanamıyorum?

McDonalds kuponunuz çalışmıyorsa, bunun birkaç nedeni olabilir. İlk olarak, kodu doğru girip girmediğinizi kontrol edin. Rakamları veya harf dizisini doğru yazmadıysanız, kupon kullanılamaz. İndirim kodundaki boşluklara da dikkat etmelisiniz.

McDonalds kuponunun yalnızca düzenli müşteriler veya yeni müşteriler için geçerli olması da mümkündür. Ya da bir kupon kodunu uzun zaman önce kaydetmiş olabilirsiniz ve artık süresi dolmuş olabilir. Çoğu durumda, indirimler yalnızca kısa bir süre için geçerlidir.

Ücretsiz teslimat için McDonalds kupon kodu var mı?

McDonalds teslimat hizmetini kullanırsanız, her zaman ücretsiz sipariş verirsiniz. Bir kupon kodu kullanmanıza gerek yoktur. McDonalds teslimat hizmetinden gelen tüm siparişler ücretsiz olarak teslim edilir.

McDonalds ücretsiz ürünler sunuyor mu?

Evet, McDonalds genellikle hediyeler sunar. Ücretsiz ürünler genellikle menülerle bağlantılıdır. Örneğin, çocuklar için Happy Meal her zaman bir kitap veya oyuncak şeklinde bir hediye içerir. Ücretsiz ürünler çeşitli promosyonlar sırasında da mevcuttur. 

McDonalds'ta indirim var mı?

Hayır, indirim yoktur. Ancak McDonalds kuponları ile her zaman iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz. McDonalds Monopoly gibi promosyonlar sırasında anında ödüllerden veya diğer avantajlardan da yararlanabilirsiniz. 

McDonald's kuponları tüm ürün yelpazesi için geçerli midir?

Kural olarak, McDonald's kuponuyla yapılan indirim seçilen ürünler için geçerlidir. Örneğin, bir hamburgeri veya tatlıyı indirimli bir fiyata sipariş etmek için indirim kodu kullanabilirsiniz. Bir kodu kullanmadan önce koşulları okumak en iyisidir. Kullanım koşulları, kuponun hangi ürün için geçerli olduğunu belirtir.