Modern elektronik cihazlar ve mükemmel hizmetler

Media Markt, Avusturya'nın önde gelen elektronik perakendecisi ve birçok tamamlayıcı hizmetin sağlayıcısıdır. Media Markt, 52 lokasyonu ve geniş bir alana yayılmış online mağazasıyla Avusturya'daki evlerde eğlenceyi garantiliyor ve en yeni elektrikli cihazlarla ilgili tüm istekleri yerine getiriyor. Pazartesiden cumartesiye, yetkin ve profesyonel teknik danışmanlar, tüm müşterilere teknoloji satın alımlarında yardımcı olmak için kişisel olarak hazır bulunmaktadır.

İlk tüketici elektroniği mağazası 1979 yılında Münih'teki bir sanayi parkında açıldı. Bugün 12 ülkede 870'ten fazla elektronik mağazası bulunmaktadır. mediamarkt.at online mağazası da büyük bir başarı elde etti. Media Markt 1990 yılından bu yana Avusturya'da temsil edilmektedir. Avusturya'nın 1 numarası, cazip fiyatlarla 60.000'den fazla markalı ürün, yüksek müşteri danışmanlığı kalitesi, müşteri hizmetleri oryantasyonu ve çeşitli hizmetler sunmaktadır. Media Markt şu anda Avusturya genelinde 52 mağazaya, yaklaşık 2900 çalışana, 60.000'den fazla markalı ürüne, 150.000 metrekareden fazla toplam satış alanına ve net bir şekilde yapılandırılmış bir çevrimiçi mağazaya sahiptir.

Çok çeşitli ürün ve hizmetler de günün her saati çevrimiçi olarak mevcuttur. Tüm teklifler ve hizmetler çevrimiçi ve çevrimdışı olarak tamamen birbirine bağlıdır. Geniş bir hizmet yelpazesi, tanınmış markalar ve çok sayıda promosyonla birlikte şirket, 30 yıldır yerel elektronik ticaretini şekillendiriyor. Yenilikçi konseptler, bağımsız kendi markaları ve kapsamlı hizmet odağıyla MediaMarkt.com.tr gelecekte de elektronik ticaretini ileriye taşımaya devam edecektir.

Media Markt indirim kodunuzu nasıl kullanabilirsiniz?

İlk olarak, bizden bir Media Markt kuponu bulun ve kodu terminal cihazınızın panosuna kopyalayın. 2.
2. Elektronik mağazasına gidin ve istediğiniz ürünleri alışveriş sepetine yerleştirin.
3. Kuponunuzu kullanmak ve satın alma işleminizi tamamlamak istiyorsanız, ödeme sayfasına ilerleyin.
4. Sondan bir önceki sipariş adımında bir ödeme yöntemi seçin. Bu sayfada kodunuzu girebilirsiniz.
5. Ödeme yöntemlerinin altındaki "Promosyon kodu ekle" seçeneğine tıklayın. 6. Promosyon kodunu girin.
6. Kodunuzu girebileceğiniz küçük bir pencere açılacaktır
İndirimi etkinleştirmek için "Kullan" düğmesine tıklayın; toplam tutar kuponun değeri kadar azalacaktır.

Media Markt'ta müşteriler ne bekleyebilir?

Büyük seçim, harika ürünler, hızlı teslimat ve düşük fiyatlar - mediamarkt.com.tr online mağazası hepsini sunuyor.

⦁ Geniş kapsamlı ürün portföyü: Kesin olan bir şey var - Media Markt tarafından sunulan ürün yelpazesi tereddüt etmeden görülebilir. Müşteriler mediamarkt.at adresinde yazılım ve bilgisayar, navigasyon, cep telefonu, video ve TV, müzik ve film, ev, banyo ve mutfak, konsol ve oyun alanlarından üst düzey cihazların yanı sıra tema dünyası alanından makaleler bulabilirler. Buna ek olarak, müşteri uygun fiyatlara, benzersiz hizmete ve modern BT çözümlerine güvenebilir.
⦁ Tüm ürün yelpazesi çevrimiçi: Müşteri sadece birkaç tıklama ile ürün yelpazesine göz atabilir ve özellikle istediği ürünleri ve yeni çıkan ürünleri arayabilir. Yeni ürünlerden ve çeşitli promosyonlardan ilham almak ve güncel kalmak isteyenler mediamarkt.at e-posta bültenine kayıt olabilirler. 
⦁ Neden kendini yorasın ki? Bu, Mediamarkt.at'ın tüm büyük ürünlerini doğrudan müşterinin evine teslim ettiği bir slogandır. Veri kartları, tarayıcılar ve yazıcılar gibi ürünler de talep üzerine doğrudan kurulabilir ve yazılım kurulumları halledilebilir.
Teslimat ve ödeme seçenekleri
Mediamarkt.at satın alınan ürünleri DHL, Österreichische Post AG ve GLS ile teslim eder. Standart gönderime ek olarak, tüketici elektroniği ve ev aletleri için aşağıdaki teslimat paketleri mevcuttur:
⦁ Basic Plus
⦁ Premium
⦁ Deluxe
Ya da müşteri daha küçük paketleri kendi bölgelerindeki uzman mağazalardan birinden kendisi alabilir. Ödeme ile yapılabilir:
⦁ Kredi kartı
⦁ Hesaptan satın alma
⦁ Paypal
⦁ Anında banka transferi
⦁ Finansman
⦁ Mağazada ödeme
⦁ Media Markt hediye kartı